fbpx

Росія “незабаром” сама виведе свої війська з України – Буданов

Головна Сторінка » Росія “незабаром” сама виведе свої війська з України – Буданов

Росія буде змушена вивести свої війська з території України.

Станеться це під тиском української армії, внутрішньоросійських політичних процесів РФ та дипломатії. Про це заявив керівник Головного управління воєнної розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю Le Monde.

“Росія буде змушена зробити цей вихід незабаром. Інакше це швидко призведе до краху російського режиму. У нього немає іншого рішення. У росіян була можливість спокійно вийти з ситуації, яку вони самі створили. Вони не хотіли зупинятися. Вони обрали шлях ескалації. Це створює для них проблеми”, сказав Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завершиться не 2023 року: Воллес спрогнозував тривалість війни в Україні

Він прогнозує, що на Росію чекають “дуже важкі” часи.

На думку Буданова, виникне питання про політичну та безпекову архітектуру регіону, який простягається від Східної Європи до азійської частини Росії. Потенційно це може змінити політико-територіальну конфігурацію РФ, вважає він.

“І це не питання десятиліть, це може статися швидко. Світу не потрібна Російська Федерація в тому вигляді, як вона є сьогодні, яка загрожує всьому світу. І крім ядерної загрози, Росії більше нічого запропонувати. Ця загроза нікому не потрібна. Росії доведеться змінюватися”, підсумував голова ГУР.

Вирішальні бої в Україні триватимуть із середини до кінця весни цього року. Саме тоді буде переломний момент війни, спрогнозував Кирило Буданов. Він також провів футбольну аналогію, говорячи про терміни закінчення війни. За словами Буданова, зараз “рахунок 1:1, а хвилина матчу 70-а”.

Володимир Путін не прагне миру в Україні. Диктатор не збирається зменшувати градус війни, попри заяви про нібито можливість мирних переговорів, заявив генсек НАТО Єнс Столтенберґ.

Generated by Feedzy