fbpx

Гео Лероса відсторонили від роботи у Верховній Раді

Головна Сторінка » Гео Лероса відсторонили від роботи у Верховній Раді

У Верховній Раді 23 лютого вирішили покарати позафракційного народного депутата Гео Лероса за за “порушення депутатської етики”.

Його позбавили можливості брати участь у роботі Ради до кінця засідання. Про це у Telegram повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

“Народного депутата Гео Лероса позбавили можливості брати участь у роботі Верховної Ради до кінця засідання”, зазначив Гончаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто не підписав звернення про позбавлення повноважень проросійських депутатів опублікували список

Він опублікував фото з результатами голосування, де видно, що таку пропозицію підтримав 261 депутат.

За даними ЗМІ на засіданні парламенту 7 лютого Лерос “допустив образливі висловлювання на адресу СБУ та глави Офісу президента України Андрія Єрмака”. Через це його пропонували відсторонити від п’яти засідань.

“Якщо Єрмак образився, то він може собі спокійно піти до суду. Вони працюють. Але позбавляти депутата можливості працювати не можна”, вважає Гончаренко.

“У нас у Раді засідання не закривалось із 24 лютого 2022-го року. Під час дії воєнного стану засідання Ради не закривається. Тобто Лероса відсторонили від участі в роботі Верховної Ради до кінця війни. Це не правильно, не конституційно і це авторитаризм”, вважає Гончаренко.

Нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Трухін склав мандат. Він написав відповідну заяву. Верховна Рада підтримала припинення повноважень нардепа Трухіна. За це проголосували 288 народних обранців.

Generated by Feedzy