Буданов прокоментував майбутній контрнаступ ЗСУ

Головна Сторінка » Буданов прокоментував майбутній контрнаступ ЗСУ

Кожен, хто здійснив воєнні злочини чи злочини проти людяності в Україні, в тому числі дуже кричущі, наприклад, групове зґвалтування чи вбивство цивільних і дітей, буде знайдений та знищений у будь-якій частині світу.

Для цього в України достатньо власних сил і засобів. Про це в інтерв’ю американського телеканалу PBS сказав начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов.

Крім того, Буданов прокоментував майбутній контрнаступ ЗСУ. Він наголосив на важливому значенні контрнаступальної операції, основна мета якої звільнення всіх українських територій.

“Найближчим часом всі побачать очікувані результати”, сказав він.

Водночас керівник української воєнної розвідки погодився з оцінками офіційних осіб США, які сподіваються, що Україна, щонайменше, зможе поліпшити свої позиції вздовж лінії фронту для ураження воєнної логістики росіян на території окупованого Криму і Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські солдати почали частіше відмовлятися від участі в боях

Також начальник ГУР прокоментував дії керівництва російських окупантів в Україні.

За його словами, росіяни хочуть взяти під контроль численні російські воєнізовані угруповання. За словами Буданова, нова структура, яку намагається створити РФ, матиме на меті поставити так звані ПВК під управління російського генштабу.

“Росіяни прагнуть створити певну головну організацію, яка буде керувати та командувати всіма цими парамілітарними формуваннями, тому що, очевидно, зараз серед них немає єдності”, вважає Буданов.

Він додав, що за його підрахунками, РФ здатна щомісячно мобілізувати від 20 до 22 тис. солдатів.

Україна не може тягнути з відвоюванням своїх територій до того, поки партнери нададуть F-16.

Контрнаступ ЗСУ має початися раніше. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у інтервʼю фінським, шведським, данським і норвезьким журналістам.

Зеленський пояснив, що раніше Україна просила закриття неба, аби захистити цивільне населення, а зараз щоб супроводжувати контрнаступ Збройних сил.