fbpx

Буданов розповів про смертельно небезпечне поранення на Донбасі

Головна Сторінка » Буданов розповів про смертельно небезпечне поранення на Донбасі

Голова української розвідки Кирило Буданов тричі отримував поранення на фронті. Він брав участь у операціях на лінії зіткнення на Донбасі.

Одне із них було смертельно небезпечним, бо уламки протипіхотної міни потрапили йому під серце. Вони також пробили спину та шию, розповів він в інтерв’ю NV.

“Перше та третє поранення були легкими. Під час другого у мене була пробита спина, шия. Виходив через лінію фронту своїм ходом. На адреналіні подолав десь 5 кілометрів, а потім упав знесилений. Поранення важке, але жити можна. Уламок не можна вийняти з тіла, бо це небезпечно”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов розповів про найбільші страхи Путіна

Під час третього поранення Буданов отримав кулю у руку, яка вибила йому ліктьовий суглоб. Після цього кінцівка погано згинається. У яких операціях і де саме це сталося, головний розвідник не розкрив.

У 2016 році Буданову дали майора, а ще через 2 роки підполковника. 2020-го полковника. На той час він був офіцером з особливих доручень, заступником голови департаменту оперативної роботи, а потім і заступником директора департаменту Служби зовнішньої розвідки.

Наприкінці квітня 2022 року голова військової розвідки України Кирило Буданов особисто брав участь у звільненні села Руська Лозова на Харківщині.

Generated by Feedzy