Бутусов заявив про загибель операторів дронів, яких “кинули на штурм з автоматами”. Залужний відреагував

Головна Сторінка » Бутусов заявив про загибель операторів дронів, яких “кинули на штурм з автоматами”. Залужний відреагував

Двох операторів дронів 74-го розвідувального батальйону “кинули на штурм з автоматами, і вони загинули у бою”.

Про це заявив журналіст Юрій Бутусов.

“Ціль атаки була – відбити спостережний пункт батальйону, який довелось залишити, тому що ця тимчасова та не укріплена позиція була повністю зруйнована артилерією противника. Атака абсолютно не відповідала обстановці на тій ділянці фронту, де сили противника переважають. Але командування 74-го розвідбата це не врахувало, і замкомбата позивний “Первак” відправив дроноводів в атаку з автоматами”, – написав Бутусов у Facebook.

“У результаті заборони бійцям знищити противника та супроводжувати атаку дронами, штурмова група атакувала без підтримки, зазнала важких втрат, і завдання не було виконано”, – повідомив журналіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військова ЗСУ розповіла про втрати на фронті

Бутусов заявив, що через відсутність в армії компетентних службових розслідувань, натівської процедури After action rewiew, випадки направлення у штурмовики операторів дронів непоодинокі і продовжуються.

“Керівництво ЗСУ нарешті має звернути увагу на бездіяльність у цьому питанні, та видати наказ про заборону проведення штурмових дій без супроводу дронами та застосовувати операторів дронів для будь-яких інших завдань”, – написав журналіст.

На допис у Facebook відреагував головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Головком відповів коментарем “++”.

Сили оборони України відбили атаки російських окупаційних військ на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському, Шахтарському і Запорізькому напрямках, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Потрібні достатні обсяги техніки і боєприпасів, сказав на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” міністр оборони Рустем Умєров.