Був близький до справжньої сенсації. Шевченко дав бій колишньому клубу

Головна Сторінка » Був близький до справжньої сенсації. Шевченко дав бій колишньому клубу

“Дженоа” Андрія Шевченка дав гідний бій “Мілану” у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Італії з футболу.

На 17-й хвилині Лео Естіґор вивів команду українського фахівця вперед.

Рахунок 0:1 тримався до 74-ї хвилини, коли Олів’є Жиру відновив паритет на табло.

Поєдинок перейшов у овертайм, де сил у підопічних Шевченка вже не вистачило. “Мілан” забив двічі, переміг 3:1 і вийшов у чвертьфінал Кубка Італії.

Ще одним чвертьфіналістом стала “Фіорентина”, яка у бойовому матчі здолала на виїзді “Наполі” з рахунком 5:2.

Для Андрія Шевченка цей матч був особливий, адже у “Мілані” пройшли його найкращі роки у кар’єрі гравця. Але чергова поразка може призвести до звільнення екстренера збірної України із “Дженоа”.