Бєлгородщина палає: партизани РФ обіцяють “другу фазу” звільнення

Головна Сторінка » Бєлгородщина палає: партизани РФ обіцяють “другу фазу” звільнення

У Росії в центрі Шебекіно Бєлгородської області унаслідок обстрілів палає пʼятиповерхівка. За словами місцевих жителів, під обстріл потрапила також будівля адміністрації міста.

Водночас бійці російського добровольчого корпусу повідомили, що знову зайшли на територію регіону і розпочали “другу фазу звільнення територій від путінського режиму”, йдеться у заяві РДК.

“Скоро буде видно околицю Шебекіно. Ми не можемо забезпечити евакуацію мирного населення із прикордонних районів, бо армія РФ обстрілює ці райони і ускладнює евакуацію. Перебувайте в будинках, не хвилюйтеся. Бійці РДК не воюють із мирних населенням”, сказано у повідомленні.

У центрі Шебекіно полум’ям охоплено дах будівлі. Будинок розташований поруч із районною адміністрацією, яка, імовірно, також потрапила під обстріл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НАТО відреагували на удар безпілотниками по Москві

Місцеві мешканці масово залишають Шебекіно, свідчать сотні повідомлень щодо евакуації у чатах міста. Люди домовляються про можливість виїзду між собою, шукають попутників та вільні машини. На автозаправках шалені черги.

Очільник Бєлгородщини В’ячеслав Гладков повідомив, що місто залишилося без світла. Вночі центр і околиці нібито обстрілювали з “Градів”.

Місцева влада підтвердила влучання в дах однієї з адміністративних будівель, а також приліт у приватний житловий будинок. Крім того, Гладков заявив про численні пошкодження вікон та балконів у приватних та багатоквартирних будинках, є пробиті від снарядів стіни.

У Росії в ніч проти 1 червня на Бєлгородщині сталася чергова “бавовна”. Губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков повідомив про обстріл міста Шебекіно. Відомо про щонайменще двох постраждалих.

Над Бєлгородщиною нібито працює протиповітряна оборона. Місцева влада оголосила про план евакуації населення до інших регіонів.