“Били по “Мотор-Січі” та Хмельниччині”: Зеленський відреагував на масовану ракетну атаку по Україні

Головна Сторінка » “Били по “Мотор-Січі” та Хмельниччині”: Зеленський відреагував на масовану ракетну атаку по Україні

5 серпня стався черговий російський ракетний наліт проти нашої держави.

“Кинджали”, “Калібри” били по “Мотор Січі” та по нашій Хмельниччині. Частину ракет збито. Про це у вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

“І я дякую за це нашим воїнам протиповітряної оборони. Але хоч би скільки було таких російських атак, усе одно вони ворогові нічого не дадуть. Усе одно ми захистимо свободу для всієї України, для всіх наших людей. І міжнародне право Росії не вдасться підмінити терором, кризами та жодним залякуванням”, запевнив глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найближчими місяцями Україну змушуватимуть починати переговори з РФ Зеленський

Також він нагадав, що 5 серпня став черговим активним днем для наших міжнародних зусиль.

Наша команда працює в Джидді, у Саудівській Аравії, на зустрічі радників лідерів держав щодо Формули миру. Загалом там представлені 42 країни.

“Різні континенти, різні політичні підходи до глобальних справ, але всіх єднає пріоритет міжнародного права. І саме для цього Україна запропонувала формулу миру, бо міжнародний порядок, заснований на правилах та порушений російською агресією, має бути відновлений”, наголосив президент.

Зеленський зазначив, що дуже важливо, що там, на полях зустрічі в Джидді, відбуваються і двосторонні перемовин з партнерами.

“Дякую нашій делегації за цю роботу. Консолідація світу це одне з найголовніших завдань”, сказав глава держави.

У суботу, 5 серпня, країна-агресорка Росія вперше за довгий час масовано атакувала Україну “Калібрами” та “Кинджалами”.

Зокрема, пуски ракет були і з території Білорусі.

Ворог здійснив чергову атаку по обласному центру Запоріжжя. Також нанесено ракетний удар по околицях міста. Також вибухи були чутно на Хмельниччині.