Били та застосували газ: підлітки влаштували жорстоку розправу над дівчиною на Сумщині

Home Новини звідусіль Били та застосували газ: підлітки влаштували жорстоку розправу над дівчиною на Сумщині

У Конотопському районі Сумської області група підлітків жорстоко побила дівчину.

Її били ногами, принижували та виривали волосся. Про це повідомляє пресслужба поліції Сумської області.

Днями у мережі було поширено декілька відео, на яких видно, що група підлітків жорстоко познущалась з дівчини. Її били ногами, виривали волосся та використали балончик з газом.

За даними поліції, інцидент стався 7 жовтня в одному з населених пунктів громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світловодську знайшли вбитою 17-річну студентку

За фактом застосування фізичної сили та сльозогінного балончика щодо іншої дитини слідчі відкрили два кримінальні провадження – за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вже встановили всіх учасників події. З підлітками та їхніми батьками працюють поліцейські та ювенальні інспектори. У поліції наголосили, що займають принципову позицію – будь-які прояви насильства щодо дітей є неприпустимими.

Також громадян закликали не поширювати відео інциденту, оскільки це може завдати додаткової психологічної шкоди постраждалій дитині. Усі обставини події нині з’ясовуються.

Чоловік у жовтні до смерті побив неповнолітню на Вінниччині. Затримали чоловіка, який імовірно причетний до її зникнення.