fbpx

Час російських обстрілів може змінитися – Ігнат

Головна Сторінка » Час російських обстрілів може змінитися – Ігнат

Час російських повітряних атак буде дещо змінюватися.

Раніше вночі запускали “Шахеди”, а зранку ракети. Тепер бачимо, що у будь-який час може бути обстріл. І вночі, і невеликою кількістю ракет, сказав речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Сьогодні з переходом в ніч запустили чотири “Шахеди” їх було знищено. Плюс поодинокі безпілотники. Такі, який був збитий сьогодні вдень на Київщині”, розповів він.

Росіяни зараз будуть завдавати точкових ударів.

“Хотіли завести Україну в блекаут не вдалося. А, можливо, є й дефіцит далекобійних високоточних ракет. Точно він є. Бачимо, що вироблялись вони фактично з коліс і поставлялися у війська. Можливо, вони весь той стратегічний запас, який вони викинули на нашу критичну інфраструктуру, хочуть надолужити, накопичити і виготовити”, сказав Ігнат.

Тактика окупантів навряд чи зміниться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза масованого удару: Гуменюк вкотре попередила українців

“Зміна, мабуть, завдань, які вони перед собою ставлять. Противник очевидно не досяг своїх цілей, але розслаблятися зарано. Вистояли завдяки і Повітряним Силам, і роботі наших енергетиків, і міжнародній допомозі нашим енергетикам”, пояснив речник.

Українська система ППО буде посилюватися.

“Зі США є позитивні новини скоро вже будуть повертатися додому навчені на PATRIOT наші зенітники”, зазначив Ігнат.

Невідомий повітряний об’єкт, який зафіксували у небі над Україною 15 лютого, не зонд і не аеростат. Це куля, що несе шматок металу. Вона летить за напрямком вітру і пролітала над територією інших країн, уточнили в Повітряних силах.

Основне завдання цих куль розвідка позицій протиповітряної оборони України. Другорядна мета відвернути увагу ППО від розвідувальних БПЛА, пояснив речник ПСУ Юрій Ігнат.

Generated by Feedzy