fbpx

Череватий назвав головну помилку загарбників у війні проти України

Головна Сторінка » Череватий назвав головну помилку загарбників у війні проти України

Росіяни у війні проти України зробили дуже велику помилку.

Ворог не врахував, що з 2014 року тисячі українців пройшли через АТО та ООС, повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий, пише NV.

Українці брали участь в іноземних тренінгових місіях. Також сержанти, офіцери, контрактники проходили закордонні навчання, зокрема, з країнами НАТО, розповів він.

“Росіяни це все у своїх аналітичних розкладках чомусь не врахували. І тому зробили найголовнішу помилку, коли прорахували стратегічно, як вони ведуть війну”, наголосив Череватий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми виграли час для певних дій”: у Міноборони розповіли про ситуацію в Бахмуті

Окупанти лякали “кліщами”, “котлами”, що нібито “Україні залишилося три-чотири дні”, що “всі будуть знищені”.

Росіяни були змушені діяти не проактивно, а реактивно. Тобто реагувати на події, реагувати на наші дії, на те, як у них складаються обставини, розповів речник.

“Вони докотилися до того, що вже просто тремтять і сподіваються, що їм вдасться захопити на якийсь великий час, можливо, районний центр”, підсумував Череватий.

Українські військові продовжують витісняти російських окупантів у районі Бахмута на Донеччині, повідомив раніше Череватий.

Сили оборони просуваються по флангах у передмісті Бахмута і фактично наближаються до взяття міста у тактичне оточення, повідомляв командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

Generated by Feedzy