fbpx

Черговий російський військовий ешелон виїхав з Білорусі до лінії фронту

Головна Сторінка » Черговий російський військовий ешелон виїхав з Білорусі до лінії фронту

Із Білорусі до РФ відправився великий ешелон техніки та військових РФ.

П’ять пасажирських вагонів, три критих та 43 вагона-платформи 25 лютого виїхали зі станції Слонім, що у Гродненській області. Відбули вони на станцію Матвіїв-Курган у Ростовській області РФ, що за 30 км від кордону з Україною. Про це повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можуть мобілізувати 1,5 млн осіб ‒ у Білорусі заговорили про воєнний стан

Загалом, за попередніми даними, із Білорусі відправили щонайменше 43 одиниці військової техніки та близько 250 чоловік особового складу.

“24 лютого ми повідомляли про ешелон з технікою ЗС РФ, який був помічений у Слонімі. Серед техніки були виявлені: КШМ Р-149БМР “Кушетка-Б” та Р-149МА1, два КамАЗи (кунг), тентований “Урал”, бензовоз “Урал” та польовий командний пункт АПЕ-5. Таким чином, РФ продовжує використовувати інфраструктуру Білорусі для навчання російських військових. Вибуття в зону бойових дій чергового ешелону з технікою та особовим складом РФ наочне підтвердження цього”, ‒ йдеться у повідомленні.

За розрахунками, ешелон прибуде на станцію призначення 4 березня.

Одному з ракетних підрозділів у Білорусі “у рамках заходів бойової готовності” наказали “висунутися у визначений район”. Ракетникам також дали наказ підготувати техніку до “бойового застосування”.

Загроза ворожого наступу з півночі для України дуже низька. Сили оборони використовують цей час для підготовки, сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Generated by Feedzy