fbpx

Маріупольська “бавовна” викликала в окупантів заціпеніння та шок – Андрющенко

Головна Сторінка » Маріупольська “бавовна” викликала в окупантів заціпеніння та шок – Андрющенко

Російські окупанти в Маріуполі на Донеччині не знають що робити з “бавовною” та намагаються переміщувати техніку.

У захопленому місті вже кілька днів лунають вибухи. Про це повідомив радника мера Маріуполя Петро Андрющенко в телемарафоні “Єдині новини” 26 лютого, передає Gazeta.ua.

“Вони просто шоковані. Ось ці три дні “бавовни” це просто шок… Вони намагались спочатку позбивати “кару небесну” системами ППО – це не допомогло. Потім два дні поспіль піднімали літаки теж не допомогло. І вони не знають, що зараз робити”, сказав Андрющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молоді окупанти та кадировці прибули до Маріуполя Андрющенко

Він підкреслив, що росіяни перетворили Маріуполь на велику військово-логістичну базу. Там дислокуються окупаційні підрозділи, техніка, ремонтні бази та склади боєкомплектів. Тому тепер загарбникам потрібно переміщувати свої запаси на більш безпечну відстань.

За словами Андрющенка, умовно можлива відстань це Новоазовськ. Але там виникають проблеми з логістикою та браком території у місті.

“Якщо так подивитись на їхню реакцію, це якби палав будинок, а хазяї впали у такий транс. Вони на нього дивляться і нічого не роблять. Це саме відбувається з окупантами”, сказав радник.

Останні кілька днів у Маріуполі гучно знищуються склади боєприпасів та місця дислокації росіян. Розриви чули, зокрема, 23 лютого. Перший вибух прогримів близько 11:00. Потім пролунало ще два.

Окупанти одразу ж заявили про нібито роботу ППО, але місцеві жителі підтверджують влучання, сказав Петро Андрющенко. Після вибухів росіяни підіймали в небо авіацію.

У Збройних силах України прокоментували “бавовну” в Маріуполі. Заявили, що Маріупольський напрямок більше не є абсолютно недосяжним для українських захисників.

Generated by Feedzy