Червоні лінії для РФ: назвали умови, за яких НАТО втрутиться у війну

Головна Сторінка » Червоні лінії для РФ: назвали умови, за яких НАТО втрутиться у війну

НАТО безпосередньо втрутиться у війну в Україні, якщо Російська Федерація перетне одну з двох червоних ліній.

Північноатлантичний альянс може задіяти 100-тисячний військовий контингент для воєнний дій проти Росії, пише італійське видання La Repubblica.

“Уперше від початку війни НАТО в дуже конфіденційному порядку і без офіційних повідомлень визначило щонайменше дві червоні лінії, після перетину яких може відбутися пряме втручання у конфлікт”, – ідеться в публікації.

Перша червона лінія стосується прямого чи опосередкованого втручання у війну проти України третьої сторони. Йдеться передусім про участь у вторгненні з півночі Білорусі.

“Друга червона лінія – воєнні провокації проти країн Балтії, Польщі чи Молдови, які є досить вірогідними у період можливого сум’яття. Наприклад, під час виборчих кампаній, у Європі та США”, – сказано в матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали країну, яка може стати наступною ціллю Путіна

На сьогодні немає оперативних планів, які б передбачали відправку військ, а лише оцінки можливих дій на випадок надзвичайних ситуацій як крайній захід.

“Президент Франції Еммануель Макрон під час зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпіном, який у неділю прибув до Франції з державним візитом, має закликати Китай зупинити Москву”, – додають журналісти.

Україні необхідно якнайшвидше перехопити ініціативу на полі бою.

Росія отримає багато переваг, якщо матиме ініціативу в 2024 році, йдеться у звіті від Інституту вивчення війни (ISW). Дочекавшись військової допомоги США, ЗСУ слід якомога швидше перехопити ініціативу.