Чого найбільше боїться Байден – Волкер розповів

Головна Сторінка » Чого найбільше боїться Байден – Волкер розповів

Президент США Джо Байден дуже боїться прямої конфронтації з Росією та застосування ядерної зброї.

Про це сказав колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України у 2017-2019 роках, почесний співробітник Центру аналізу європейської політики Курт Волкер, передає “Главком”.

“Президент Байден дуже побоюється будь-якої ескалації, прямої конфронтації з Росією, ризику застосування ядерної зброї. Тому він завжди встановлював обмеження щодо того, що США можуть зробити аби допомогти Україні. І Байден не говорить у термінах перемоги України і поразки Росії. І його заяви, що США будуть допомагати України, скільки це буде потрібно, є скоріше нерішучими”, – вказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа залишиться наодинці: Зеленський вказав на ризики затримки допомоги від США

Волкер додав, що через це США не надали Україні того, чого вона потребує. Голови трьох комітетів Палати представників республіканців запропонували стратегію допомоги Україні під назвою “План перемоги України”, але Адміністрація Байдена її не підтримує.

У Сенаті США домовились щодо нової угоди, яка має значно обмежити нелегальний потік мігрантів на південному кордоні. Це також має розблокувати ухвалення допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню. Планується, що угода буде оприлюднена вже цього тижня.

Німеччина продовжує надавати військову допомогу Україні, але інші країни ЄС мають почати надавати її більше. ФРН сама не впорається з таким великим навантаженням, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.