Чоловік отримав повістку і написав письмову заяву про відмову від мобілізації: який вирок отримав

Головна Сторінка » Чоловік отримав повістку і написав письмову заяву про відмову від мобілізації: який вирок отримав

У Харкові чоловік отримав повістку і письмово відмовився від мобілізації.

Його засудили до трьох років позбавлення волі Цей вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді, йдеться у вироку Київського районного суду міста Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авто на користь ЗСУ: у Раді пояснили, як відбуватиметься вилучення

На суді житель Харкова провину визнав та розкаявся. Він заявив, що проживає окремо з дружиною, хоча вони не розлучені. Підсудний мешкає зі своїм сином 2007 року народження та мамою-пенсіонеркою.

“Чоловік у грудні 2023 року отримав повістку, ВЛК визнала його придатним до служби в армії. Проте він написав заяву про відмову від мобілізації”, – говориться у вироку суду.

Правоохоронці затримали військовослужбовця, який вихвалявся, що не повернеться на службу і підбурював до втечі інших військових.

Йому повідомили про підозру у дезертирстві. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.