fbpx

Чоловікам у черзі на російсько-казахському кордоні вручатимуть повістки

Головна Сторінка » Чоловікам у черзі на російсько-казахському кордоні вручатимуть повістки

На кордоні Росії з Казахстаном хочуть вручати повістки охочим виїхати з РФ чоловікам.

На контрольно-пропускному пункті “Караузек” планують відкрити мобілізаційний пункт, повідомляє російське видання “РИА Новости”.

Нині на кордоні утворилася багатокілометрова черга з охочих виїхати з Росії. У цьому районі запроваджено “режим підвищеної готовності”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочуть “здивувати владу”: у Дагестані анонсували нові протести

“Найближчими днями на кордоні з Казахстаном розгорнуть тимчасовий пункт часткової мобілізації з видаванням повісток”, ідеться в повідомленні.

Нині в цьому пункті пропуску вже почали перевіряти документи тих, хто виїжджає. Планують не випускати чоловіків, які підпадають під критерії мобілізації й не мають права на відтермінування.

21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію росіян. Призову підлягатимуть нібито тільки громадяни, які перебувають у запасі.

За сім днів після того, як президент Росії Володимир Путін оголосив про “часткову мобілізацію”, відбувся значний відтік росіян з країни. Громадяни Росії їхали за кордон, намагаючись ухилитися від призову. Про це повідомило міноборони Великої Британії.

Generated by Feedzy