fbpx

Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки: пояснюємо

Головна Сторінка » Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки: пояснюємо

Не всі власники смартфонів уважно ставляться до правильної експлуатації гаджетів, через що у них виникає низка проблем.

Особливо це стосується батареї. Зокрема, мало хто з користувачів замислюються про те, що “сидіти” в телефоні під час його зарядки краще не треба.

Від подібної поведінки застерігають не тільки фахівці в області техніки, а й самі виробники смартфонів. Вони наголошують, що відмова від “залипання” в телефоні під час зарядки допоможе збільшити термін експлуатації гаджета, а також прискорити процес зарядки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не слід заряджати смартфон у чохлі: роз’яснення

Gazeta.ua пояснює, чому не варто користуватися телефоном під час зарядки.

Основним фактором, який може негативно вплинути на батарею телефону, є її перегрів та можливе “здуття”, що веде до небажаних наслідків вона може вийти з ладу або навіть вибухнути.

Крім того, якщо ви користуєтеся телефоном під час зарядки, то він буде споживати більше енергії, ніж при звичайному використанні. Це може уповільнити процес зарядки та збільшити час, необхідний для повного заряджання акумулятора.

Також є ризик електричного ураження, якщо ви використовуєте телефон, коли він заряджається. Хоча це малоймовірно, але якщо пристрій пошкоджено або є які-небудь проблеми з зарядним пристроєм, то це може підвищити ризик виникнення небезпечних ситуацій.

За тривалої експлуатації важкодоступні місця на корпусі смартфона починають поступово засмічуватися.

Це стосується як і сітки мікрофона та динаміка, так і гнізда зарядки смартфона. Про динамік ми вже розповідали, тому поговоримо про гніздо. Через забите дрібним сміттям і пилом роз’єм для зарядки, телефон може погано заряджатися.

Для цього можна віддати мобільний телефон у спеціалізований сервісний центр, де майстри швидко та якісно виконають цю роботу. Але можна цілком добре впоратися із чищенням роз’єму самостійно. Для цього навіть не потрібно розбирати мобільний апарат. Gazeta.ua розповість, як почистити роз’єм зарядки в домашніх умовах.

Generated by Feedzy