Чому не варто з’їдати більше трьох яєць зранку: назвали головну причину

Головна Сторінка » Чому не варто з’їдати більше трьох яєць зранку: назвали головну причину

Багато людей не уявляють свій сніданок без яєшні чи омлету або інших страв з яєць.

Вони багаті на білки, вітаміни і мінерали, і багато людей вважають за краще починати свій день саме з цієї корисної страви.

Але існує думка, що більше трьох яєць на сніданок їсти не варто.

Чому не треба їсти багато яєць зранку

Дослідження показали, якщо вживати три і більше яйця на сніданок, ризик серцево-судинних захворювань підвищується на 6%. Вся справа в холестерині, який є у складі, і створює додаткове навантаження на судини людського організму.

Але шкоду від вживання трьох та більше яєць на сніданок можна сміливо ставити під велике питання.

Одним із основних аргументів проти вживання великої кількості яєць є їх вміст холестерину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шакшука зі шпинатом: як приготувати корисний та ситний сніданок за кілька хвилин

Багато досліджень показали, що вживання яєць у розумних кількостях не підвищує рівень холестерину в крові у більшості людей. Фактично холестерин, що міститься в яйцях, більшою мірою впливає на рівень “хорошого” холестерину, а не “поганого”.

Немає універсального правила про кількість яєць, які можна з’їсти на сніданок. Це залежить від індивідуальних потреб, способу життя та здоров’я кожної людини. Деяким людям можуть бути корисні навіть більш як три яйця на сніданок, тоді як іншим може бути достатньо одного або двох.

Коли йдеться про сніданок, важливо обирати корисні продукти. Здоров’я організму залежить безпосередньо від якості споживаної їжі. Корисний сніданок з яєць можна зробити дуже швидко.

Даний продукт багатий на білки і жири, містить мінімум вуглеводів. До складу входять антиоксиданти, амінокислоти, а також вітаміни В12 і D. Яйця є джерелом мікроелементів: кальцій, магній, цинк, залізо і фосфор.