Росіяни наступають на Часів Яр. ЗСУ готуються і не обіцяють росіянам “легкої прогулянки”

Головна Сторінка » Росіяни наступають на Часів Яр. ЗСУ готуються і не обіцяють росіянам “легкої прогулянки”

Поблизу міста Часів Яр на Донеччині Сили оборони проводили та проводять інженерні роботи.

Ворог уже досить близько до цього населеного пункту, повідомив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.

“Однак ці інженерні укріплення, які там є, вони не дозволять ворогу просто так здійснити “легку прогулянку”. Звичайно, ми будемо бити ворога з усіх напрямків, з усього наявного озброєння, амуніції”, – розповів він.

Противник намагається атакувати “як у лоб, так і по флангах” поблизу сіл Іванівське та Богданівка, використовуючи різні штурмові загони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія намагатиметься захопити Часів Яр – у ЗСУ назвали мотиви

“Ось остання атака була така, вони застосовували баггі, оскільки земля досить м’яка зараз там, якщо можна так сказати. І звісно, пішки з амуніцією і БК складно добиратися. Вони використовують такі маневрені всюдиходи, куди можуть сісти кілька людей – 5-6, і на таких апаратах добираються до лінії фронту”, – каже Євлаш.

За його словами, на Куп’янському напрямку “досить потужні фортифікації почали зводити ще з осені”.

“Зараз триває зведення фортифікаційних споруд на цьому напрямку: там є і бетонні споруди, які є довготривалими оборонними точками, крім того, постійно риються десятки ВОПів, які вже облаштовані на цьому напрямку. Впроваджуються мінні поля на найбільш загрозливих ділянках”, – розповів він.

Наступним “стрибком” РФ на лінії Авдїівка-Бахмут може стати місто Часів Яр Донецької області.

Ворог, ймовірно, не зуміє зібрати сили на південні напрямки, сказав аналітик Defense Express Сергій Згурець.

Найближчим часом, за його словами, РФ намагатиметься остаточно стабілізувати та відновити свої сили в Авдіївці. Водночас ворог намагатиметься тиснути на ЗСУ по лінії фронту від Степового до Сєверного.