Чому в літаках досі є попільнички, якщо там заборонено палити: у цивільній авіації пояснили

Головна Сторінка » Чому в літаках досі є попільнички, якщо там заборонено палити: у цивільній авіації пояснили

Всім подорожуючим відомо, що у літаку категорично заборонено палити під час польоту.

Через паління у салоні літака, активується датчик диму, а це призведе не лише до штрафу, а й до затримки рейсу. Про це пише Mirror.

Тим не менш, попільнички все ще існують в літаках, але виявляється, цьому є просте пояснення.

Філ Стрінгер під час свого нещодавнього рейсу також помітив попільничку, розташовану прямо під знаком заборони куріння. Він опублікував у соцмережах відео маленької металевої заслінки в стіні туалету літака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де найгірше сидіти в літаку під час турбулентності: експерти відповіли

Згідно з Федеральним управлінням цивільної авіації, за законом літаки повинні мати попільнички на дверях туалету або біля них. Це тому, що деякі пасажири все ще намагаються нишком палити на борту.

“Встановлення попільнички на дверях туалету або біля них забезпечить необізнаним особам, які опинилися в літаку із запаленими курильними матеріалами, мати очевидне місце для утилізації курильних матеріалів перед входом у туалет”, – пояснили в авіакомпанії.

Найгірше місце в літаку взимку – це те, яке зазвичай вибирають пасажири біля проходу.

Експерт з подорожей пояснив, чому для зимового рейсу варто обирати місця біля вікна, а сидіння біля проходу краще уникати, пише express.

Сидіння біля проходу зазвичай є популярним вибором через легкий доступ до туалету та місця для ніг. Але це може бути неправильним варіантом для зими.