Чому вимите вранці волосся до вечора стає жирним: три помилки догляду

Головна Сторінка » Чому вимите вранці волосся до вечора стає жирним: три помилки догляду

Багатьом знайома ситуація: вранці волосся чисте і свіже, а вже до вечора воно виглядає стає жирним і неохайним.

Gazeta.uaсрозповість, чому так відбувається і як з цим боротися. Розглянемо основні причини та поради, які допоможуть зберегти зачіску бездоганною протягом усього дня.

Комусь нормально мити голову раз на три дні, а хтось не може без щоденних гігієнічних процедур. І те, і інше – норма, що залежить від індивідуальних нюансів. Тим не менш, способи трохи продовжити свіжість волосся існують. І найчастіше ця проблема з’являється, коли ви неправильно миєте волосся і підбираєте для нього засоби.

Змиваємо засоби довго

У багатьох жінок ритм життя такий, що все робиться на бігу. Навіть голова миється за пару хвилин. Але іноді, щоб отримати кращий результат, треба сповільнитися, а не займатися спринтерським бігом.

Змивайте шампунь довго, близько 5 хв. під проточною водою. Якщо частинки засобу залишаються на вашій шкірі, до вечора волосся виглядатиме жирним. Тому що це і осілий шампунь, і вимушене вироблення шкірного сала під плівкою, яку ці залишки утворюють на голові.

На додачу рекомендується відмовитися від поживних шампунів і перейти на легші. Тому що поживні надмірно густі, змивати їх важче. Це не означає, що їх потрібно викинути зовсім, але для щоденного використання вибирайте легкі мийні засоби, а раз на тиждень можна влаштувати і більш серйозне миття голови.

Кондиціонер замість бальзаму

Небагато хто взагалі знає різницю між бальзамом і кондиціонером.

Бальзам має більш густу текстуру. По суті він нагадує маску для волосся, просто працює швидше і живлення дає в основному кінчикам, тоді як маска працює ще й на шкіру голови. Кондиціонер же легкий, його завдання – запечатати волосся, зробити його слухняним, блискучим і гладким. Для волосся, схильного до жирності, бальзам – це, як правило, надлишковий продукт. Знову ж таки ви не відмовляєтеся від нього на віки вічні, але явно не використовуєте щодня. І особливо, якщо поспішаєте, тому що він вимагає вкрай ретельного змивання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як справитись з пухнастим волоссям: трюк, який допоможе за секунди випрямити ваші локони

Кондиціонер на волоссі витримується буквально хвилину, після чого легко змивається. І бальзам, і кондиціонер не потрібно наносити на коріння, вони використовуються виключно для кінчиків волосся і трохи по довжині. Якщо у вас є звичка використовувати ці продукти на корінні волосся, не дивуйтеся, що через кілька годин воно виглядатиме сальним.

Шкіру необхідно зволожувати

Якщо ви щодня миєте волосся агресивним шампунем, ви натомість отримаєте жирне коріння. Але й не мити його взагалі не варіант, тому що шкірне сало почне забивати пори і викличе запальний процес. Шкіра голови теж потребує зволоження, тому що навіть найніжніший шампунь у сукупності з водою буде її підсушувати. Все це ми до чого… До масок!

Вони не потрібні волоссю щодня, але раз на тиждень точно повинні бути в арсеналі. І їх не просто треба нанести і тут же змити. Маску для волосся витримують на голові хвилин 10. Для більшої ефективності можна надіти зверху шапочку для душу і прогріти волосся феном. Такий догляд зволожить шкіру голови, волосся зробить розкішним. І так. Позбавить нарешті від проблеми підвищеної жирності, тому що добре зволоженій шкірі не потрібно постійно підживлювати саму себе жиром.

Але якщо проблема підвищеної жирності глибша, наприклад, у гормональному фоні, то позбутися її без допомоги фахівців і спеціальних засобів неможливо.

Частота фарбування волосся залежить від кількох чинників, таких як тип волосся, стан волосся, тип фарби, яку ви використовуєте, і особисті уподобання.

Є загальні рекомендації для фарбування волосся, якщо не знаєте, як часто фарбувати волосся.