Чому ягоди мають бути у раціоні кожного, кому 60+: секрет довголіття

Головна Сторінка » Чому ягоди мають бути у раціоні кожного, кому 60+: секрет довголіття

Для людей, яким більше 60 років варто до до свого щоденного раціону додати ягоди. Вони не лише смачні, а й сприяють довголіттю та високу якість життя без хвороб.

Регулярне вживання ягід може зміцнити імунітет, захистити організм від вікових захворювань і навіть покращити настрій. Вони багаті на антиоксиданти, вітаміни та мінерали, які допомагають підтримувати серцево-судинну систему, покращують роботу мозку та сприяють збереженню гострого зору.

Було проведено безліч досліджень, які підтвердили їхню користь особливо для людей у віці 60 років і старше, розповіла Parade сертифікована дієтологиня Тейлор Янулевич.

Ягоди – користь для людей, старших за 60

Багаті на антиоксиданти. Мають вирішальне значення для захисту вашого організму від запалення – головного винуватця старіння і багатьох хронічних захворювань.

Підтримують здоров’я мозку. Когнітивна функція – це те, що перебуває на першому місці для дорослих, старших за 60 років, і ягоди чудово підходять для підтримання гостроти розуму; у нещодавньому дослідженні вчені підтвердили гарний вплив ягід на роботу мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали ягоду довголіття

Покращують здоров’я серця. Антиоксиданти в ягодах можуть бути корисними і для нашого серця; одне з досліджень показало, що журавлинний і вишневий соки можуть допомогти знизити кров’яний тиск, що корисно для здоров’я серця.

Багаті на клітковину. Ягоди є чудовим джерелом харчових волокон, які допомагають травленню: запобігають закрепам і сприяють здоров’ю кишківника; нещодавнє дослідження засвідчило, що в людей віком за 60 років, які їли більше клітковини у своєму раціоні, покращилися певні компоненти роботи мозку.

Наповнені вітамінами і мінералами. Це вітамін С, вітамін К і фолієва кислота – всі вони відіграють важливу роль у здоров’ї кісток, обміні речовин і загальній клітинній функції.

Фрукти та ягоди можна смакувати самі, або ж додавати до страв й урізноманітнити своє меню, додавши до нього, наприклад, сирники з чорницею, каші з полуницею або десерти із персиків.

Деякі дослідження показують, що чорна малина може допомогти у боротьбі з раковими пухлинами. Чашка малини містить п’ять грамів рослинного волокна, 18% добової норми фолієвої кислоти і 51% вітаміну С.