fbpx

Чому Залужного не було на зустрічі з Байденом: відповідь МЗС

Головна Сторінка » Чому Залужного не було на зустрічі з Байденом: відповідь МЗС

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний не увійшов до складу української делегації, яка зустрічала в Україні президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена.

Усе тому, що в американській делегації не було голови Об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник в інтерв’ю “Українській правді”.

“Якби пан Міллі був тут разом із президентом Байденом, тоді це (присутність Залужного. Gazeta.ua) було б, напевно, очевидно. Як правило, ці делегації формуються з урахуванням того, хто приїхав. Це така класика дипломатії, протоколу”, пояснив Мельник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал США спрогнозував, як завершиться війна

Він зазначив, що не варто “додумувати того, чого насправді не було”.

“Повірте мені, тут немає ніяких підводних каменів. Це був дуже камерний формат”, сказав дипломат.

20 лютого Джозеф Байден прибув до Києва з неанонсованим візитом. Оголосив про новий пакет військової допомоги від США для України та додаткові санкції проти Росії за агресію.

На тлі цієї поїздки у соцмережах виникло обговорення про те, чому серед членів української делегації, яка зустрічала американського президента, не було Залужного. Сам він це не коментував.

Generated by Feedzy