fbpx

Чорна п’ятниця, або Black Friday: період, коли час робити покупки

Головна Сторінка » Чорна п’ятниця, або Black Friday: період, коли час робити покупки

Словосполучення “Чорна п’ятниця” здається чимось містичним та загадковим, але насправді це день, коли ціни на товари буквально обвалюються. І якщо щось, про що покупець мріяв, коштувало великих грошей, то до Чорної п’ятниці починають діяти хороші знижки. Можливість придбати подарунки рідним та близьким за дуже доступною вартістю з’являється у кожного бажаючого, а магазини пропонують вигідний та практичний товар. Серед них магазин побутової техніки Foxtrot.

Переваги Чорної п’ятниці

У цей період починають діяти акції та знижки. Вони можуть доходити до кількох тисяч гривень, а тому практично будь-яка річ стає доступною. Одяг, взуття, постільні речі, товари для дітей та тварин, речі для дому все це легко придбати саме в Black Friday. На окрему увагу заслуговує техніка та електропобутові прилади, які у звичайні дні придбати можуть далеко не всі, адже цінова політика може підійти не для кожного гаманця.

Які ж переваги дає Чорна п’ятниця:

вищезгадані великі знижки, що дозволяють здійснити мрію та купити давно бажану річ;
вигідні покупки, які подарують радість та стануть подарунком для близьких та друзів;
можливість купити за доступною ціною брендові речі. Якщо ви мрієте про плаття від кутюр – саме час прийти в магазин в Чорну п’ятницю і стати володаркою бажаного вбрання;
великий асортимент товару. У цей період кількість пропозицій збільшується і на полицях з’являється найрізноманітніший товар за доступною вартістю;
можливість з розумом витратити гроші та заощадити на багатьох покупках.

Чорна п’ятниця у “Фокстроті”: вигідно як ніколи

Так як Чорна п’ятниця буває лише раз на рік, не варто втрачати значні знижки та можливість придбати продукцію за гарною ціною, знижки можуть досягати 90%, такого вам ніколи не запропонують у будь-який інший день. У магазині “Фокстрот” можна знайти найцікавіші та найрізноманітніші товари, які при цьому будуть якісними та функціональними. Так, телевізор, який у звичайний час коштує дуже дорого, можна придбати на тисячу чи дві дешевше, а якщо ви мріяли про пральну машину, то є сенс купити її прямо зараз на 1 500, а то й 1 700 гривень менше за звичну вартість. Те ж саме стосується і ноутбука – новенький комп’ютер обійдеться на 2 тисячі дешевше за свою звичайну ціну!

Щоб визначитися з покупкою, достатньо зайти на сайт магазину та ознайомитись із запропонованою продукцією, тут є все, про що ви так давно мріяли. Тут же вказані знижки, які напевно викличуть захоплення та бажання якнайшвидше купити щось із запропонованого!