Чотири продукти, які допоможуть відновити організм після зими

Головна Сторінка » Чотири продукти, які допоможуть відновити організм після зими

Після зими організм потребує вітамінів, щоб захищати нас від застуди та інших неприємностей. Тому вітамінно-мінеральні запаси швидко виснажуються.

З цієї причини до весни багато хто стає виснаженим. Це відбивається на зовнішності, здоров’ї, самопочутті, тонусі, пише pixelinform.

Які продукти допоможуть відновити організм після зими
Броколі

Цей продукт має бути у списку найпершим: з його допомогою можна суттєво допомогти організму відновитись. Броколі не лише корисний продукт, а й відмінний варіант легкої їжі, зазначають експерти. Вживати овоч варто 3-4 рази на тиждень.

Оливкова олія

Можна щоранку починати з ложки якісної нерафінованої оливкової олії. Ця звичка допоможе організму наповнитися енергією та поживними речовинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знижує тиск і контролює рівень цукру в крові: назвали головну користь фісташок

Обліпиховий морс

По можливості готувати його слід із мінімальним використанням цукру: у такому разі користь буде просто феноменальна. Обліпиховий морс це просто одне з найцінніших джерел антиоксидантів та вітамінів.

Морська капуста

Це не лише цінне джерело йоду, а й загалом якісний продукт, що надає позитивний вплив на організм. Купувати краще сушену морську капусту у маринованій практично немає цінності.

Квашена капуста вважається одним із найкорисніших продуктів, особливо взимку. Це незамінне джерело необхідної організму аскорбінової кислоти, продукт, що виводить з організму холестерин, суперпродукт для кишківника.

Квашену капусту можна подавати як закуску або готувати з нею безліч смачних салатів.