Чи буде на Великдень комендантська година у Київській області

Головна Сторінка » Чи буде на Великдень комендантська година у Київській області

У Київській області на Великдень не будуть скасовувати комендантську годину.

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко попросив представників церков дотримався безпекових заходів, передає Київська обласна військова адміністрація.

“Попри складну безпекову ситуацію маємо зробити все, щоб для кожного мешканця Київщини свято було мирним та спокійним. Загроза нових атак росіян значна. Тому всі богослужіння мають бути максимально безпечними”, – пояснив він.

У ніч на неділю 5 травня у Київській області комендантська година буде діяти з 00:00 до 5:00. Вулицею пересуватися заборонено, тож богослужіння будуть транслювати онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великдень-2024: чи впливає новий церковний календар на дату свята

Храми будуть відчинені після завершення комендантської години.

У Харкові на Великдень буде закритим вхід на міські кладовища і меморіальні комплекси, які підпорядковуються комунальному підприємству “Ритуал”.

Великдень цього року буде 5 квітня.

Щороку віряни дотримуються постів, щоб підготуватись до великих церковних свят. Gazeta.ua розкаже, які пости чекають українців, їхні періоди і що можна вживати у такі дні. Але не забувайте вільний свій час присвячувати молитвам.

Великий піст: 18 березня 4 травня. Це найдовший піст у церковному календарі, який передує Великодню. Загалом він займає 48 днів і завжди починається в понеділок за сім тижнів до Воскресіння Господнього та завершується в суботу.