Чи дадуть Україні ракети Taurus: в уряді Німеччини сказали

Головна Сторінка » Чи дадуть Україні ракети Taurus: в уряді Німеччини сказали

Найближчим часом німецькі ракети Taurus Україні не дадуть.

Речник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт сказав, що слова міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса про рішення щодо надання Україні ракет Taurus “за тиждень або два” неправильно інтерпретували, передає “Укрінформ”.

“Я не можу підтвердити жодних зрушень у цьому питанні. Є досить чітка позиція, яку ми задекларували: ми постійно обговорюємо такі питання у тісних довірливих розмовах з нашими найближчими союзниками. На цей час я не бачу новин на оглядне майбутнє”, заявив він.

Пісторіус мав на увазі, що неважливо, скільки буде тривати дискусія. Це рішення має бути добре зважене та погоджене з союзниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США розглядають відправку в Україну ракет великої дальності з касетною бойовою частиною ЗМІ

“Інтерпретація, яку я читаю в повідомленні інформаційного агентства, що, мовляв, міністр оборони анонсує ухвалення рішення протягом двох тижнів, це дуже перебільшено”, пояснив Гебештрайт.

Він додав, що Німеччина є другим найбільшим постачальником зброї України. Але ФРН не повинна стати стороною війни.

Taurus авіаційна крилата ракета класу “повітря-земля” німецько-шведського виробництва. Вона призначена для високоточних ударів і ураження високозахищених і заглиблених цілей без заходу літака-носія в зону ППО противника.

Німеччина не обов’язково постачатиме Україні крилаті ракети Taurus лише тому, що США можуть вирішити відправити в Україну ракети великої дальності ATACMS.

Країна ще не спроможна вирішити, чи надавати ці ракети Україні, заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.