fbpx

Чи допомагає часник боротися з вірусними інфекціями

Головна Сторінка » Чи допомагає часник боротися з вірусними інфекціями

Те, що часник може допомогти не захворіти чи швидше одужати від застуди, не доведено.

А от якщо ви хочете запобігти застуді, то частіше мийте руки з милом, провітрюйте приміщення, уникайте натовпів та дотримуйтеся дистанції з іншими людьми. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

“Чи насправді він може допомогти не захворіти чи швидше одужати від застуди? Відповідь: можливо, але поки це не доведено”, ‒ пише МОЗ.

Численні статті в інтернеті посилаються на різні дослідження про антибактеріальні і противірусні властивості часнику або добавок із ним.

Проблема полягає в тому, що якість майже всіх цих досліджень дуже низька, а кількість людей, які брали в них участь, занадто мала, щоб робити з них серйозні наукові висновки, повідомляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не можна вживати алкоголь під час прийому ліків. Пояснення фахівців

“Часник це чудовий продукт, який містить марганець, вітамін B6, вітамін С, селен та ще безліч корисних речовин. Також в його складі є аліцин рідина, яка, можливо, допомагає людині боротися з бактеріями та вірусами вчені все ще продовжують вивчати це питання”, ‒ пишуть.

Тому якщо ви любите часник, сміливо додавайте його до свого раціону, повідомляють.

Але пам’ятайте, що часник може і зашкодити.

Обережним із часником слід бути людям із рефлюксною хворобою у них він може викликати печію. А також людям, які приймають ліки, що розріджують кров. Часник має схожий ефект, і можуть виникнути проблеми зі згортанням крові.

Міністерство охорони здоров’я розповіло про поширені міфи щодо прийому антибіотиків.

Порадило, як харчуватися, щоб зменшити ризик появи діабету.

Generated by Feedzy