fbpx

Чи скоротять у Києві комендантську годину – відповідь Кличка

Головна Сторінка » Чи скоротять у Києві комендантську годину – відповідь Кличка

У Києві поки що не скорочуватимуть тривалість комендантської години.

Комендантська година під час воєнного стану діє задля безпеки українців, заявив мер столиці Віталій Кличко, передає “РБК-Україна”

“Рішення про зміну тривалості комендантської години ухвалюватиме Рада оборони Києва, враховуючи рекомендації військових. Адже запровадили саме для безпеки жителів столиці. Поки що обговорення щодо збільшення чи зменшення комендантської години не було. Ми це питання поки не розглядали, бо воно не є актуальним”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко про загрозу наступу на Київ: Я нікого не лякаю, але потрібно готуватися

Зараз комендантська година в Києві триває від 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях, переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки.

Також у комендантську годину необхідно дотримуватися режиму світломаскування. Виходити можна лише щоб дістатися до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги.

27 листопада Віталій Кличко закликав утриматися від маніпуляцій щодо роботи “Пунктів незламності” . Повідомив, що у Києві працює понад 430 пунктів обігріву, а на випадок надзвичайної ситуації столична влада готує ще 100 пунктів обігріву.

Generated by Feedzy