fbpx

Країни НАТО можуть надати нову допомогу Україні – ЗМІ

Головна Сторінка » Країни НАТО можуть надати нову допомогу Україні – ЗМІ

У вівторок, 29 листопада, країни-члени Північноатлантичного альянсу на саміті оголосять про наміри продовжити підтримку України. Ідеться про військове обладнання та зброю.

Саміт, де зустрінуться міністри закордонних справ країн НАТО, відбудеться у столиці Румунії Бухаресті, пише Associated Press.

Планується, що НАТО пообіцяє довгостроково підтримувати Україну. Імовірно, Альянс оголосить про надання нелетальної допомоги: паливо, генератори, медичне приладдя, зимове обладнання та пристрої для боротьби з безпілотниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО передало Україні засоби для боротьби з дронами

Окремі союзники також, ймовірно, оголосять про нові постачання військової техніки для України в основному систем протиповітряної оборони. НАТО як організація не буде пропонувати такі поставки, щоб не бути втягнутою у ширшу війну з Росією, яка володіє ядерною зброєю.

При цьому керівництво Альянсу обіцяє переозброїти Збройні сили України за стандартами НАТО.

“У довгостроковій перспективі ми допоможемо Україні перейти від обладнання радянських часів до сучасних стандартів, доктрини та навчання НАТО. Це не тільки покращить збройні сили України та допоможе їм краще інтегруватися, а й виконатиме деякі умови членства”, сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Раніше Єнс Столтенберг повідомив, що Північноатлантичний альянс вичерпав більшу частину запасів зброї та боєприпасів.

Він наголосив на необхідності НАТО активізувати свій військовий потенціал, щоб підтримувати Україну у довгостроковій перспективі.

Generated by Feedzy