fbpx

Окупанти, які втекли з Херсонщини, ґвалтують жінок у Мелітополі – ЦНС

Головна Сторінка » Окупанти, які втекли з Херсонщини, ґвалтують жінок у Мелітополі – ЦНС

Після прибуття в тимчасово окупований Мелітополь на Запоріжжі російських військових з правого берега Дніпра у місті значно погіршилась криміногенна ситуація.

Загарбники мародерять магазини, влаштовують розбірки і ґвалтують жінок. Про це повідомила пресслужба Центру національного спротиву 28 листопада.

Там закликали мешканців Мелітополя виїхати на підконтрольну Києву територію і повернутися додому після деокупації міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мелітополі потужна “бавовна”. Прилетіло по окупантах

“Багатьох окупантів після поразки в битві за Херсон було розселено саме в Мелітополі. Їхня дисципліна залишається вкрай низькою. Солдати мародерять магазини, влаштовують розбірки й вдаються до зґвалтувань”, йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окупаційне керівництво кидає порушників на підвал і навіть погрожує розстрілами, але ситуація не змінюється. Росіяни продовжують вчиняти злочини проти мирного населення.

Раніше мер Мелітополя Іван Федоров повідомляв, що у відповідь на невдачі на фронті окупанти зганяють свою злість на мирних жителях його міста.

Росіяни перетворили Мелітополь на військову базу і чинять терор проти мирного населення. Окупанти заселяються в будинки, школи, дитячі садочки. Вже не розбирають де військове, а де цивільне, розповів мер 25 листопада.

Generated by Feedzy