fbpx

Boeing хоче виробляти бомби для України: що вони можуть

Головна Сторінка » Boeing хоче виробляти бомби для України: що вони можуть

Американська компанія Boeing запропонувала виробляти для України бомби малого діаметра наземного базування. Їхня назва GLSDB.

Підприємство планує виробляти такі бомби із наявних на своїх складах компонентів, повідомляє Reuters.

“Пропонована система, що отримала назву бомби малого діаметра наземного базування, є одним із можливих варіантів по запуску у виробництво нових боєприпасів для України і східноєвропейських союзників США”, – повідомили видання джерела в галузі.

GLSDB – реактивний артилерійський боєприпас, який створюється спільно компаніями SAAB і Boeing, і знаходиться в розробці з 2019 року. Він складається зі снаряду малого діаметра GBU-39 та ракетного двигуна M26. Обидва цих компонента в достатній кількості є на складах США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ отримали високоточні ракети

Дальність польоту GLSDB становить близько 150 км. Це дозволить Україні вражати російські військові цілі, які зараз знаходяться поза досяжністю.

“Ці бомби допоможуть ЗСУ продовжувати контрнаступ завдяки ударам по тилу росіян”, – йдеться у матеріалі видання.

Снаряди стійкі до частини електронних перешкод та управляються за допомогою GPS. Їх можуть передати Україні навесні 2023-го, повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

За нового прем’єр-міністра Великої Британії для України нічого не зміниться – уряд Ріші Сунака буде підтримувати Київ точно так само, як це робили його попередники Борис Джонсон і Ліз Трасс. Більш того, допомога може бути збільшена, сказано у витягу з промови Сунака, яку той планує виголосити 28 листопада.

Generated by Feedzy