fbpx

Кличко про загрозу наступу на Київ: Я нікого не лякаю, але потрібно готуватися

Головна Сторінка » Кличко про загрозу наступу на Київ: Я нікого не лякаю, але потрібно готуватися

Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від цілі захопити всю територію України.

Київ був і залишається метою країни-агресорки Росії. Таку думку висловив мер столиці Віталій Кличко в інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Якщо в них буде можливість, вони обов’язково намагатимуться йти на Київ. Я нікого не лякаю, але до цього потрібно бути готовим. Висновки військові зробили. Ми також контролюємо дії, допомагаємо всім, чим можемо, щоб те, що відбулось у лютому, не повторилось”, сказав Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза наступу на Київ: ЗСУ створюють систему багатоешелонованої оборони

Він нагадав, як після анексії Росією українського Криму й окупації частини Донецька і Луганська дехто думав, що нібито Путін заспокоїться. Кличко наголосив, що диктатору РФ потрібна вся Україна.

“Дехто в Україні та серед західних партнерів робив велику помилку, коли казав, що Путін заспокоїться після анексії Криму. Нібито йому цього буде достатньо, що він задоволений і б’є себе в груди як великий “собиратель русских земель”…Але йому потрібні ми всі, йому потрібна вся Україна. Нашим закордонним партнерам я кажу, що Путін зайде настільки далеко, наскільки ми дозволимо йому це зробити”, наголосив Кличко.

Бої за Київ розпочалися після вторгнення Росії в Україну 24 лютого. Наступ російських сил на Київ відбувався з північно-західного напрямку, з боку Чорнобильської зони відчуження та Білорусі, бої з російськими ДРГ з початку вторгнення відбувалися переважно на обох берегах Дніпра.

Новий наступ на Київ, про який заговорили в Кремлі, це російський блеф. Російська Федерація не має необхідної кількості війська, а провести мобілізацію в Кремлі не можуть, бо завалиться вся їхня політична система, розповів військовий експерт Віктор Ягун Gazeta.ua.

Головний розвідник України Кирило Буданов зазначив, що загроза чергового наступу Росії на Київ найближчими місяцями зараз не спостерігається.

Generated by Feedzy