fbpx

Чи залишиться житло колишній артиста: дружина Павліка розкрила, чим завершився конфлікт

Головна Сторінка » Чи залишиться житло колишній артиста: дружина Павліка розкрила, чим завершився конфлікт

Блогерка й дружина співака Віктора Павліка Катерина розповіла, чим завершилася сварка з колишньою артиста Ларисою Созаєвою. Жінки публічно сварилися через квартиру, яку співак обіцяв віддати ексдружині після виплати кредиту.

Та згодом Катерина заявила, що її сім’я не хоче більше платити комунальні послуги за квартиру й віддавати за неї кредит. А 11 січня в Instagram розповіла, чи залишиться житло Созаєвій.

Блогерка зізналася, що квартиру продадуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній Кардаш’ян відреагував на чутки про новий роман відвертими фото

“Грошима від продажу квартири погасимо кредит, а весь залишок віддамо колишній дружині. Витрачати нічого. Так ми ще й поганими залишаємося. Але ми в будь-якому разі будемо поганими. Тому не бачу сенсу втрачати 20-30 тисяч доларів”, – поділилася вона.

Український співак Віктор Павлік виганяє колишню дружину, танцівницю Ларису Созаєву, із квартири. Жінка стверджувала, що сильно схудла, оскільки її виселяють.

Реп’яхова розповіла власну версію скандалу. За її словами, вони з Віктором завжди допомагали Ларисі фінансово.

Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова побралися торік у травні. Зустрічалися з 2015-го. Жінка була концертною директоркою артиста.

На той час він був одружений із танцівницею Ларисою Созаєвою. Розлучився з нею 2016 року. У шлюбі прожили 25 років. Мали сина Павла. Він помер 7 серпня 2020-го від раку кісток. У Віктора Павліка залишилися старші діти від двох попередніх шлюбів: донька Христина й син Олександр. Співак має трьох онуків.

15 червня 2021 року Павлік став батьком учетверте.