fbpx

Чи зможе РФ повторити наступ, як 24 лютого: у Зеленського відповіли

Головна Сторінка » Чи зможе РФ повторити наступ, як 24 лютого: у Зеленського відповіли

Можливий новий наступ Росії на Україну не буде таким, як у ніч з 23 на 24 лютого 2022 року, через брак ресурсів і зміну позиції країни-агресорки.

Водночас українські війська мають зовсім іншу логістику, зокрема забезпечення та зброю. Про це в інтерв’ю “24 каналу” заявив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк.

“Ні, не зможуть (повторити наступ), тому що, по-перше, вони не мають того ресурсу і позиції, яку займали напередодні 24 лютого. Україна сьогодні взагалі інакша й у нас інша мотивація. Ми сьогодні мотивовані максимально жорстоко й швидко вбивати росіян. Вони це також розуміють”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відвертають увагу ‒ аналітики назвали найімовірніший напрямок нового російського наступу

Подоляк додав, що Росія розуміє, що в день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, був певний шок, адже такої інтенсивності війни ніхто не очікував. Подоляк уточнив, що йдеться про Європу та інші країни.

“Сьогодні ми маємо зовсім іншу логістику, зокрема забезпечення та зброю. Ми маємо зовсім інші мотивації, з огляду на те, що ми побачили від росіян. Тобто ми розуміємо, що єдиний аргумент у будь-якому діалозі з росіянами це знищити конкретного окупанта максимально швидко, об’ємно в кількісному значенні й ефективно”, розповів радник голови ОП.

Він попередив ворога, що на нього чекає в разі повторного наступу.

“Тож ми просто будемо їх нищити набагато ефективніше, ніж на початку цієї війни. Це логіка війни. Тому такого варіанту, як був у них в ніч з 23 на 24 лютого точно не буде. Це буде варіант зустрічних, максимально ефективних оборонних чи навіть контрнаступальних дій української армії”, попередив Подоляк.

Російський диктатор Володимир Путін планує новий наступ проти України. Водночас він готує РФ до конфлікту зі США та їхніми союзниками, який, за очікуваннями Путіна, триватиме роками.

Новий наступ Росії може розпочатися в лютому або в березні. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на офіційних осіб РФ, знайомих із ситуацією.

Кремль прагне продемонструвати, що його війська ще можуть повернути собі ініціативу після місяців втрати позицій. Водночас Росія посилює тиск на Київ і його союзників, щоб ті погодилися на перемир’я, яке залишить за Росією контроль над захопленими територіями.

Generated by Feedzy