fbpx

Чи зможуть волонтери закуповувати ліки – чиновниця розвіяла міф

Головна Сторінка » Чи зможуть волонтери закуповувати ліки – чиновниця розвіяла міф

Волонтери надалі зможуть закуповувати всі необхідні ліки для відправки на фронт.

Такі міфи вже виникали, коли запроваджували електронний рецепт на антибіотики. Про це сказала голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак під час телемарафону, передає “Укрінформ”.

“Коли також говорили, що волонтери не будуть мати доступу. На щастя, доступ для волонтерів і надалі присутній. В рамках місцевих органів влади, місцевих адміністрацій пропрацьовані алгоритми, коли волонтери можуть купувати ліки так само напряму в дистриб’юторів певними партіями для того, щоб відправляти на фронт”, сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ляшко пояснив, що відбувається з електронним рецептом

Гусак наголосила, що треба більш вимогливо підходити до відбору ліків.

“Але одночасно говорімо про те, що хлопці і дівчата, які зараз там воюють, їм не потрібно, щоб ми їх заліковували. Тобто теж мають бути лікарські засоби за призначенням”, додала вона.

В Україні низку лікарських препаратів, зокрема й антибіотики, можна придбати за електронним рецептом. З 1 квітня перелік використання е-рецепта розширили.

Поширюватимуться на зареєстровані в Україні ліки, які продаються лише з дозволу чи поради лікаря за власні кошти пацієнта, повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Generated by Feedzy