fbpx

Це можливість отримати класний кар’єрний старт – ректор “Метінвест Політехніки” про WorldSkills Ukraine

Головна Сторінка » Це можливість отримати класний кар’єрний старт – ректор “Метінвест Політехніки” про WorldSkills Ukraine

У Маріуполі закінчився регіональний відбір учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine для молодих спеціалістів та школярів.

Змагалися у 18 компетенціях. Токарі, слюсарі, електромонтери, машиністи та зварювальники демонстрували свої навички у встановлений час.

“Я змагався у компетенції “Підйом і переміщення вантажів”… Навіть, якщо ти не виграєш, все одно себе покажеш. Можливо, для себе щось нове дізнаєшся. Але в моєму випадку, я сподівався перемогти і я переміг”, каже переможець регіонального відбору Кір’якулов Юрій.

“Звичайно, ми дуже зацікавлені в тому, щоб молодь або безпосередньо після навчальних закладів, або пройшовши певну практику на виробництві, приходила до нас. Щоб вчилися, розвивали свої таланти і ставали все успішніше і успішніше. І отримували дійсно класний кар’єрний старт”, запевнив ректор “Метінвест Політехніки” Олександр Поважний.

Підтримка конкурсу WorldSkills Ukraine ще раз підтверджує “Метінвест” послідовно допомагає реформувати технічну освіту в країні. За підтримки Групи реалізовано 57 професійних та 50 освітніх стандартів. Загалом, за 15 років своєї роботи “Метінвест” направив у розвиток української освіти 180 млн грн.