“Це не просто так”: у Зеленського прокоментували “відведення” військ РФ на Херсонщині

Головна Сторінка » “Це не просто так”: у Зеленського прокоментували “відведення” військ РФ на Херсонщині

Всередині Росії помітні конфліктні ситуації та певні процеси ерозії.

Про це свідчить, зокрема, нещодавнє повідомлення окупантів про те, що вони нібито передислоковуються на Херсонщині, та подальше видалення цієї новини, розповів у коментарі “24 Каналу” радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

Це, за його словами, можна назвати фальстартом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ вперше підтвердили закріплення на лівобережжі Херсонщини

“Очевидно, що вони готувалися до можливості такого сценарію. Можливо, хтось там якусь інформацію передав, вона була неправильно проаналізована, як це, в принципі, і притаманно Росії. Відповідно, в Росії вже розпочалась якась істерика через прийняття такого рішення”, – сказав Подоляк.

Він звернув увагу на те, що повідомлення тиражували державні російські агенції ТАСС та “РИА Новости”, які так само синхронно його видалили.

“Це ж не просто так. Це дуже конкретно говорить про те, що є певні процеси розбалансування, тобто неефективності управлінських вертикалей навіть у військовому керівництві Росії”, – сказав Подоляк.

За його словами, це свідчить про те, що Україна все робить правильно.

Причиною повідомлень російських державних ЗМІ про нібито “перегрупування” військ РФ на лівому березі Дніпра 13 листопада, ймовірно, була неможливість російським командуванням чинити гідний опір українським наземним операціям. Це могла бути інформаційна спецоперація РФ, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У Міністерстві оборони РФ вранці 13 листопада заявили про рішення відвести окупаційні війська на Херсонщині далі від Дніпра. Пізніше цю новину там “анулювали”, а розсилку назвали “провокацією”.