fbpx

“Це не звичайні часи” ‒ новий міністр оборони Німеччини висловився про допомогу Україні

Головна Сторінка » “Це не звичайні часи” ‒ новий міністр оборони Німеччини висловився про допомогу Україні

Росія веде жорстоку війну проти України. Тому Німеччина продовжить підтримувати український народ. У тому числі зброєю.

Про це після церемонії з військовими почестями 19 січня заявив новий міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, повідомляє Reuters.

На сьогодні запланована його зустріч зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном. А 20 січня глави міністерств оборони близько 50 країн зберуться на німецькій авіабазі Рамштайн, щоб обговорити військову допомогу Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пентагон матиме серйозну розмову з новим міністром оборони Німеччини

“Це не звичайні часи, у нас вирує війна в Європі. Росія веде жорстоку війну на знищення суверенної країни України. Наше завдання нині зробити Бундесвер сильним. Це стримування, ефективність і готовність. Також маємо продовжувати підтримувати Україну, зокрема матеріалами Бундесверу”, наголосив Пісторіус.

За його словами, реформування збройних сил Німеччини є величезним завданням, як оголосив канцлер Олаф Шольц невдовзі після того, як Росія вторглася в Україну.

“Моєю роботою буде досягти відчутного прогресу”, ‒ додав новий міністр.

Німеччина готова ухвалити рішення про поставку Україні основних бойових танків Leopard 2. Сполучені Штати Америки, у свою чергу, повинні відправити свої танки Abrams, пише Süddeutsche Zeitung.

Білий дім відреагував на чергову умову канцлера Німеччини Олафа Шольца щодо постачання Україні танків Leopard 2. У США вважають, що Німеччина може самостійно приймати рішення щодо поставок зброї Україн, про це під час брифінгу заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

Generated by Feedzy