ЦПД відреагував на скандальну пропозицію Орбана

Головна Сторінка » ЦПД відреагував на скандальну пропозицію Орбана

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна може зберегтися як держава, лише якщо стане “буферною зоною між Росією та Заходом”, відмовившись від інтеграції до Євросоюзу та НАТО.

Інакше вона втратить свою територію. У Центрі стратегічних комунікацій пояснили, що не так із заявою Віктора Орбана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не хочемо спільного кордону з РФ”: Орбана влаштовує, що Україна прикриває Угорщину від агресора

Проте:

Росію не цікавлять жодні “буфери”, її мета – експансія і знищення України.

Членство України в НАТО – єдина дієва та довгострокова гарантія ненападу Росії. Україна поза Альянсом – це “запрошення” Кремля для продовження агресії.

Кремль збирається загравати з Орбаном лише до того часу, поки він потрібен для ослаблення європейської підтримки України.

НАТО без України не матиме достатнього потенціалу для стримування російської агресії. Від виживання України залежить і безпека Угорщини.

Попри риторику Орбана, Україна вдячна Угорщині за позитивні голосування у Європейській Раді, за початок переговорів про членство в ЄС та виділення фінансової допомоги.

Україна може зберегтися як держава, лише якщо стане буферною зоною між Росією та Заходом, відмовившись від інтеграції до ЄС та НАТО.

Якщо цього не станеться, Україна втратить свою державність. Про це угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив у розмові з колишнім канцлером Австрії Вольфгангом Шюсселем, повідомляє Die Presse.

На його думку, Росія ніколи не прийме такого члена ЄС та НАТО, як Україна, на порозі.