fbpx

ЦВК зняла з реєстрації ще трьох клонів

Головна Сторінка » ЦВК зняла з реєстрації ще трьох клонів

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію трьох кандидатів-двійників на проміжних виборах народних депутатів у 184 і 197 округах.

Про це повідомила громадянська мережа “Опора”.

На засіданні 12 жовтня комісія скасувала реєстрацію кандидатів на окрузі 184 в Херсонській області – Юрія Колихаєва й Геннадія Лагути.

Перший чоловік у біографії вказав, що є керівником проєктів ГІ “Нам тут жити”, яка співзвучна з назвою партії “Нам тут жити”. Торік балотувався в мери Херсона. На той момент його називали двійником міського голови Ігоря Колихаєва, який балотувався від партії “Нам тут жити”.

Ім’я та прізвище другого чоловіка збігаються з кандидатом від партії “Нам тут жити” Лагутою Геннадієм Миколайовичем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клони спотворюють вибори – ЦВК закликали до боротьби

Також комісія скасувала реєстрацію кандидата на 197 окрузі на Черкащині – Віктора Шевченка, який подавав документи під іменем Віталій Войцехівський. Кандидатом із таким самим ім’ям і прізвищем є висуванець від “Слуги народу”, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Чоловік змінив прізвище й ім’я за шість днів до подання документів на реєстрацію.

Одразу після реєстрації поліція відкрила кримінальне провадження щодо ймовірного перешкоджання здійсненню виборчого права, за заявою від місцевого жителя.

Раніше ЦВК скасувала реєстрацію кандидата на окрузі №184 Сергія Козиря, який був імовірним “двійником” кандидата в нардепи, голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря.

6 жовтня ЦВК затвердила нові правила оформлення виборчих бюлетенів. Тепер кожен кандидат отримає персональний порядковий номер, який не може змінити.

Проміжні вибори у 184 і 197 округах призначили на 31 жовтня.

Торік у грудні до Верховної Ради подавали урядовий законопроєкт для боротьби із двійниками на виборах.