fbpx

Замах на бізнесмена “Мультика” розкрили завдяки ДНК

Головна Сторінка » Замах на бізнесмена “Мультика” розкрили завдяки ДНК

У Миколаєві затримали ймовірного кілера, який стріляв у бізнесмена Михайла Тітова на прізвисько “Мультик” у квітні 2020 року.

Розкрити замах на вбивство допомогло ДНК на недопалках, повідомила у Facebook генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

“На горищі будинку навпроти місця, де часто бував потерпілий, стрілець влаштував засідку. Після замаху він покинув там рушницю, на якій знайшли сліди його ДНК. Прокуратура й поліція Миколаївщини постійно розширювали коло пошуку. Збіг трапився під час перевірки на причетність до скоєння злочину одного місцевого жителя. Зразки ДНК на недопалках особи збіглися з тими, що залишилися на зброї і вказали на особу стрільця”, – розповіла Венедіктова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятували охоронці: нові подробиці про замах на бізнесмена Тітова

Затриманий вже мав конфлікт із законом і відомий у кримінальних колах. Він був судимий і є обвинуваченим у провадженнях щодо вимагання і шахрайства. Одним із мотивів можливого замовлення вбивства “Мультика” правоохоронці вважають перерозподіл кримінальних сфер впливу в регіоні.

Венедіктова також розповіла, що куля поцілила “Мультику” в голову. Він вижив, однак має суттєві проблеми зі здоров’ям. Потерпілий також є фігурантом у низці кримінальних проваджень.

У Михайла Тітова стріляли вдень 6 квітня 2020 року у дворі офісного центру “Техноконтракт” .

Його поранили в голову. Був у реанімації. Куля потрапила Михайлу Тітову в шию, потім пішла вгору, перебила щелепу й вийшла назовні. У результаті поранення ушкоджені кровоносні судини шиї та обличчя, зокрема й сонна артерія. Кров з рани хлинула буквально фонтаном.