Данілов прокоментував вибух у порту Туреччини

Головна Сторінка » Данілов прокоментував вибух у порту Туреччини

Україні слід дочекатися офіційної позиції Туреччини щодо вибуху в порту Деріндже, щоб зрозуміти, чи пов’язаний він із питанням зернового коридору.

Заяву Анкари необхідно сприйняти за первинну та остаточну, заявив 8 серпня в ефірі телемарафону секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, передає Gazeta.ua.

“Ми точно почуємо остаточну версію турецької сторони, яку ми маємо сприйняти за первинну і остаточну. Тож треба дочекатися з цього приводу офіційної позиції. Зараз там іде, я більш ніж упевнений, ретельне з’ясування стосунків, чому так сталося і що саме стало причиною того вибуху, який стався на території країни”, сказав він.

Туреччина має багато досвідчених фахівців, які у дуже короткий проміжок часу дадуть відповідь на питання, чи була це закладена вибухівка, чи щось інше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія може бути причетна до вибуху в Туреччині ГУР

Коментуючи можливу зустріч президентів Туреччини і РФ наприкінці серпня, Данілов зазначив, що це стара історія, коли росіяни “пхають свого носа скрізь, де тільки можна”. Він нагадав, що в України не було домовленості з Кремлем щодо зернового коридору. Наша держава домовлялася з ООН і Туреччиною.

“Ми продовжуємо цю роботу. І питання шантажу Москви, яка шантажує весь світ голодом це одне з питань, яке так само розглядалося під час тих зустрічей, які відбувалися і у ці вихідні. Вони відбуваються майже кожного дня із залученням наших представників, які займаються міжнародною політикою. Це вже питання світової безпеки, і шантаж РФ має бути зупинений”, додав секретар РНБО.

7 серпня в порту турецького міста Деріндже на північному заході країни стався вибух. Вибухнуло під час розвантаження одного з суден. 10 людей отримали поранення.