Три чутливі світлини про війну в Україні номінували на звання “Фото року”

Головна Сторінка » Три чутливі світлини про війну в Україні номінували на звання “Фото року”

Британська Гільдія фоторедакторів номінувала на звання “Фото року” 20 найкращих знімків.

З них три присвячені повномасштабній війні в Україні, йдеться на сайті гільдії.

Журі конкурсу обрали першим фото Джуліани Сіммондз. На знімку – двоє українських захисників, які тримали оборону Харкова в лютому 2022 року, відпочивають у проміжках між російськими обстрілами

Другу роботу представляє Мая Смєйковська. На ній зображено дівчину-біженку з України, яка прибула потягом до Перемишля у березні 2022 року. Третій знімок зробив Джек Гілл у лікарні в Харкові. Його героїнею стала жінка, яка постраждала від російського обстрілу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Герої вмирають: українська військова випустила моторошний кліп про війну

До переліку фотономінантів також увійшли й знімки королівської сім’ї. Серед них: принц Луї на балконі Букінгемського палацу, фото короля Чарльза ІІІ у робочому кабінеті й похорон Єлизавети II. Також є кадр на якому збірна Аргентини з футболу, яка перемогла на Чемпіонаті світу 2022.

Переможця оберуть шляхом голосування. Воно триватиме до 5 вересня. Результати оголосять 16 жовтня.

Інтерв’ю з президентом України Володимиром Зеленським, яке було записане в київському метро, номінували на премію Еммі-2023 в номінації “Найкращий інформаційний серіал або спеціальна програма”.

Розмову записали в жовтні минулого року на станції метро “Майдан Незалежності”. Тоді вона слугувала захисним бункером, де проходили пресконференції та інші важливі заходи.