Даша Квіткова розкрила, як розділила майно з Добриніним

Головна Сторінка » Даша Квіткова розкрила, як розділила майно з Добриніним

Українська блогерка Даша Квіткова з ведучим Нікітою Добриніним поділили майно мирним шляхом після того, як вирішили розлучитись.

Між ними є домовленість, на яку обоє погодилися. Експодружжя поділило майно порівну.

Даші залишився будинок, а Нікіті дісталася квартира.Також вони поділили і машини.

“Будинок залишився мені, а квартира залишилася його. Ми поділили машини. Коли будинок продасться, всі кошти підуть мені, але в нас є домовленість з Микитою, що тільки-но я продаю будинок, я купую квартиру Леву. Це буде власність нашого сина”, – розповіла Квіткова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квіткова прокоментувала заяву Добриніна про її “невзаємні почуття” у шлюбі

До того ж Даша поділилася, що шлюб з Нікітою не вдалося б врятувати. Їхні стосунки трималися на коханні, але цього не було достатньо.

“Я думаю, що не було шансу щось змінити. Буду казати за себе. Я довго намагалася, але в певний момент зрозуміла, що я більше не можу і не хочу”, – поділилася Даша.

Даша Квіткова й Нікіта Добринін познайомилися на шоу “Холостяк”, де ведучий був головним героєм. Дівчина перемогла у реаліті, що дало можливість закоханим продовжити стосунки після проєкту.

У травні 2020 року пара зареєструвала шлюб у київському РАЦСі. Згодом подружжя навіть повінчалося в церкві. У липні 2022 року Квіткова і Добринін стали батьками сина, на ім’я Лев. За рік подружжя заявило, що розлучається. Водночас Даша зізналася, що між нею та Нікітою залишилися лише батьківські стосунки, бо вони спільно виховуватимуть сина.