ДБР збирається арештувати майно Соні Морозюк

Головна Сторінка » ДБР збирається арештувати майно Соні Морозюк

Державне бюро розслідувань не змінювало кваліфікацію злочинів, вчинених учасниками злочинної організації під керівництвом бізнесмена Ігоря Гринкевича.

Також ініційовано питання про накладення арешту на нерухоме майно нареченої сина бізнесмена (художниця Соня Морозюк, яка заявила про розрив стосунків з Романом Гринкевичем. – Gazeta.ua) та ще одного співучасника. Про це ДБР заявило у понеділок.

Підозри повідомили у середині січня – п’ятьом особам у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією.

Злочинні дії кваліфікували як шахрайство, сказало бюро.

“Адже вони зорганізувалися з метою заволодіння чужим майном (коштами) через укладення низкою підконтрольних контрагентів із Міністерством оборони договорів щодо закупівлі товарів, зокрема одягу для військових. У результаті була поставлена продукція неналежної якості, що не могла використовуватись за призначенням, що за кваліфікацією є обманом та зловживанням довірою”, – заявило ДБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ завітала до Пашинського через паркан, показала фото маєтку і розповіла подробиці підозри

Бюро заявило, нерухоме майно і транспортні засоби Ігоря Гринкевича, членів його родини – дружини, сина і тещі, двох його співучасників та підконтрольних їм товариств арештували.

“Працівники ДБР продовжують вживати усіх необхідних процесуальних заходів та документують всі незаконні дії членів злочинної організації”, – сказали у відомстві.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Світлана Гринкевич, дружина Ігоря Гринкевича, передала під заставу за кредитними угодами чотири люксові квартири у Києві та Львові. Майно стало недоступним для арештів і конфіскацій, повідомили Hromadske.

Також повідомили, що Соня Морозюк передала під заставу за угодами позики дві квартири та галерею у Києві. Таким чином сховала майно від арешту.

Злочинна організація завдала державному бюджету збитків на майже мільярд гривень, розповіло ДБР про справу Гринкевичів.