Де просуваються ЗСУ: аналітики оновили карти боїв

Головна Сторінка » Де просуваються ЗСУ: аналітики оновили карти боїв

Збройні сили України на фронті успішно контратакували поблизу Бердичів на північний захід від Авдіївки. Сили оборони витіснили російські війська з невказаних позицій.

Російські війська нещодавно просунулися на північних околицях Синьківки на північний схід від Куп’янська, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У Луганській області окупанти нещодавно дещо просунулися на північний схід від Куп’янська на тлі позиційних боїв. 7 березня вони точилися на лінії Куп’янськ-Сватово-Кремінна.

Позиційні бої також тривали: на південний схід від Куп’янська в районі Табаївки; на захід від Кремінної в районі Тернів та Ямполівки; на південь від Кремінної в районі Білогорівки.

ЗСУ просунулися в районі Богданівки (на північний захід від Бахмута), хоча ISW не спостерігала візуального підтвердження недавніх успіхів України у цьому районі. 7 березня у районі Бахмута тривали позиційні бої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вікно можливостей РФ закривається – Дикий про активізацію ЗСУ на Авдіївському напрямку

Позиційні бої на передовій на Донбасі тривали: на захід від Бахмута у районі Іванівського; на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки; на південь від Бахмута в районі Південного та Нью-Йорка. 7 березня у районі Авдіївки також тривали позиційні бої.

Російські блогери стверджували, що українські війська успішно контратакували поблизу Бердичів (на північний захід від Авдіївки) і витіснили російські війська з невказаних позицій, хоча ISW не спостерігала візуального підтвердження цього твердження.

Позиційні бої тривали: на північний захід від Авдіївки в районі Степового та Бердичів; на захід від Авдіївки в районі Тоненького та Орлівки; на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Російські війська особливо концентрують свої наступальні операції у напрямку Тоненького. Нещодавно окупанти просунулися на захід і південний захід від Донецька.

Відео з геолокацією, опубліковане 6 березня, показує, що російські війська нещодавно просунулися у південній частині Георгіївки (на захід від Донецька) та у південно-західній частині Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Позиційні бої тривали на захід від Донецька у районі Побєди та Красногорівки. Також 7 березня відбулися позиційні бої у районі Водяного (на схід від Великої Новосілки) у західній частині Донецької області.

На півдні позиційні бої тривали на заході Запорізької області 7 березня. Водночас підтверджених змін на лінії фронту у цьому районі не було.

Українські та російські джерела заявили, що позиційні бої тривали поблизу Роботиного та Вербового. На Херсонщині ЗСУ утримують позиції у районі дач біля Антонівського мосту. 7 березня на лівому березі Херсонської області в районі Кринок тривали позиційні бої.

Російська Федерація матиме достатньо ресурсів для ведення повномасштабної війни проти України із нинішньою інтенсивністю принаймні ще два роки мінімум. За даними литовських спецслужб, таку здатність країні-агресорці забезпечують високі ціни на нафту, ухилення від міжнародних санкцій та державні інвестиції.