День чорного кота: цікаві факти, меми та кумедні фото

Головна Сторінка » День чорного кота: цікаві факти, меми та кумедні фото

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день чорного кота.

У деяких культурах вважається, що чорні коти приносять нещастя. Якщо чорний кіт перейшов дорогу, то це точно обіцяє невдачу. Такі прикмети є в Україні, країнах Європи і Північній Америці.

А британці та австралійці вважають зустріч з чорним котом великою вдачею. Приносять щастя в будинок.

Gazeta.ua підготувала цікаві факти про чорних котів, яким ви точно здивуєтесь.

Валлійці вірять, що чорні кішки також можуть прогнозувати погоду.

Вчені довели, що ген, який відповідає за чорне забарвлення, захищає їх від деяких хвороб.

Існує не одна порода кішок, які можуть мати абсолютно чорне забарвлення. Таких порід – 22.

Коли більшість людей думають про чорну кішку, вони зазвичай уявляють собі Бомбейську кішку. Така порода була виведена спеціально, щоб виглядати як пантери. Відомо, що Бомбейські кішки доброзичливі й грайливі.

Чорні кішки можуть змінювати колір. Їх ген, що відповідає за наявність смужок, може порушити пігмент в хутрі. В результаті з’явиться іржавий коричневий колір. В принципі, чорні кішки можуть іржавіти.

У деяких чорних кішок золоті очі. Це результат меланізму, який по суті є протилежністю альбінізму. Меланіну так багато, що очі набувають золотого кольору.

Чорна кішка потрапила в Книгу Рекордів Гіннеса як найбагатша кішка у світі. Колись бродяча кішка отримала майно від своєї багатої господарки після її смерті. Отримала всього 13 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звідки з’явився міф, що кішки мають дев’ять життів

За статистикою, більше чорних котів, ніж чорних кішок. Мало того, що це забарвлення хутра переважає у самців, забобони свідчать, що чорні коти також приносять більше удачі. Можливо, тому в деяких частинах світу їх зберігають частіше, ніж чорних кішок.

В Японії є ціле кафе, присвячене чорним котам. Навколо вас бродять і грають чорні кішки, поки ви потягуєте чай, і ви можете погладити їх, якщо захочете.

У Львові під завалами знищеного російською ракетою будинку знайшли чорного кота Черчилля. Кіт просидів під завалами 11 діб. Тварина була зневоднена та виснажена.

Тварину передали власниці після огляда ветеринарів. Спеціалісти стверджують, що кіт житиме.