День матері-2024: добірка цікавих ідей подарунків

Головна Сторінка » День матері-2024: добірка цікавих ідей подарунків

12 травня українці відзначають одне з найважливіших свят у році – День Матері.

В цей день буде не зайвим ще раз висловити найріднішій людині свою повагу, любов та вдячність, що подарувала життя.

Саме мама подарувала найцінніше, а в знак подяки можемо потішити і її приємним подарунком.

Gazeta.ua розповість, як обрати презент для мами, що врахувати при його виборі і на що звернути увагу.

Як вибрати подарунок мамі

Врахуйте її смаки та інтереси, потреби та бажання. Значення має і вік мами. Від цього залежить коло інтересів, уподобань, можливостей та хобі.

Також вибір подарунка залежиться від бюджету. Врахуйте свої фінансові можливості. Не обов’язково дарувати дорогі речі, головне – увага та емоції, які ви вкладаєте у подарунок.

Цікаві ідеї та варіанти подарунків до Дня матері

Інтереси та захоплення матері. Якщо вона любить готувати, то книга-записник для збереження рецептів стане прекрасним варіантом. Вони зможуть не тільки записувати свої улюблені рецепти та використовувати їх у майбутньому, але й передавати їх наступним поколінням.

Якщо ж полюбляє мистецтво – обирайте картини за номерами або красивий посуд з оригінальним дизайном. Цікавий посуд, на кшталт дизайнерських чашок і тарілок, також може стати чудовим подарунком, особливо якщо ви знаєте, що жінка любить естетичні та оригінальні речі. Без сумніву, буде рада квиткам в кіно або театр.

Фотоальбом. Зберіть спогади про різні моменти вашого життя разом з матір’ю. Ви можете скористатися фотографіями з дитинства, світлинами з різних подорожей, свят та подій. Це буде дуже чуйний і символічний подарунок для будь-якої жінки.

Подарунки ручної роботи. Якщо ви творча людина, то можна спробувати створити подарунок своїми руками. Наприклад, ви можете зробити прикрасу, яку жінка носитиме з гордістю або навіть вишити портрет вашої мами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День вишиванки-2024: коли одягаємо колоритне українське вбрання

Подарунковий сертифікат. Якщо важко визначитись, подарунковий сертифікат буде гарним вибором. Це дасть вашій мамі можливість обрати той подарунок, який їй до вподоби.

Подарунки для кухні. Якщо мама любить готувати, то нові кухонні прилади, оригінальний посуд або набір келихів можуть бути чудовим варіантом. Розгляньте можливість придбання нового посуду, мультиварки, блендера або набору сковорідок.

Текстиль. Для кожної жінки не зайвим буде теплий і затишний плед, ковдра або постільна білизна улюблених принтів та кольорів. Або домашній халат чи м’які і теплі тапочки.

Солодощі. Подаруйте набір чаю та будиночок для чайних пакетиків чи заварник з гравіюванням. Іменний торт теж потішить. Або сформуйте корзину із різними улюбленими солодощами мами.

Ці варіанти подарунків стануть чудовим доповненням до букету квітів.

Один з найтепліших свят, якого чекають українці – День матері. В Україні його відзначають у другу неділю травня. Саме 12 травня, як і в багатьох країнах світу, не забудьте привітати своїх матерів з цим світлим святом.

У далекому 1908 з пропозицією затвердження цього свята виступила американка Ганна Джервіс. Дівчина рано втратила маму, і дуже переживала, що не приділяла їй достатньої уваги, тому вирішила виступити з пропозицією про створення такого свята.

Цього дня заведено від щирого серця вітати мам. Дарують квіти, подарунки, надсилають листівки і вірші та всіляко висловлюють повагу і любов до матері – за їхнє добро, світло, нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.